Kultúránk

Dolgozz egy olyan cégnél, ahol minden nap számít, hogy mit teszel!

A P&G-nél hiszünk az esélyegyelőségben és a sokszínűségben. Nem részesítünk megkülönböztetett bánásmódban senkit faji és vallási hovatartozás, nemi identitás, szexuális irányultság, kor, családi állapot vagy rokkantsági státusz alapján. Dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben, együttműködő és céltudatos csapatként dolgozunk annak érdekében, hogy kiváló minőségű termékeinkkel jobbá tegyük fogyasztóink életét. Olyan munkahelyet teremtünk, ahol az emberek szeretnek dolgozni, büszkék a munkájukra, a munkahelyükre, szeretnek a kihívásokkal megbirkózni.

Dolgozóink Munkakörnyezetünk

Dolgozóink

A világ fogyasztóinak életét most és a jövő generációi számára is jobbá tevő, kiváló minőséget és értéket képviselő, márkás termékek és szolgáltatások nyújtására irányuló célunkkal összhangban az alkalmazottaink életének jobbá tétele iránt is elkötelezettek vagyunk. A P&G márkák és az embereink képezik a sikereink alapját. Az embereink keltik életre az értékeinket, miközben mi a fogyasztók életminőségének javítására összpontosítunk most és a jövő generációi számára.

A P&G-nél minden nap azon dolgozunk, hogy kollegáink úgy érezzék, nálunk értékelik a munkájukat, be vannak vonva az őket érintő döntésekbe, és minden támogatást megkapnak, hogy a lehető legtöbbet hozzák ki magukból. Munkatársaink nap, mint nap dinamikus környezetben dolgoznak, ahol folyamatosan újabb és újabb kihívásokkal találkozhatnak. Vállalatunk pedig olyan körülményeket biztosít, amely minden kollegánkat csúcsteljesítményre inspirál.

EVERYBODY here wants you to win & I love it here!

CASEY

PLANT TECHNICIAN

My mom has been with the company for 37+ years; hopefully, one day I can say the same. EVERYBODY here wants you to win & I love it here!

P&G offers amazing opportunities for career growth unlike anywhere else.

LAUREN

RIGID SUPPLIER OPERATIONS LEADER

P&G offers amazing opportunities for career growth unlike anywhere else. In my 10 years at P&G, I have had direct impact on over 25 of our brands and have been able to transition to exciting new roles in manufacturing, supply planning, engineering, and R&D - all within the same company!

Lássuk a karrierlehetőségeket

Munkakörnyezetünk

A P&G-nél bizalomra épülő munkakörnyezet megteremtésére törekszünk. A dolgozóink iránti elkötelezettségünk egyik fontos része a munkavállalói jogokra vonatkozó irányelv, amely védi a célunkat, az értékeinket és az alapelveinket, és tiszteletben tartja a nemzetközi munkaügyi normákat. Az alkalmazottaink magukat és egymást is felelősnek tartják a bizalomra és becsületességre épülő munkáért, a vállalat vezetőjeként és tulajdonosaként való viselkedésért, és a tisztességes verseny mellett a szenvedélyes győzni akarásért.

A P&G olyan munkakörnyezet kialakítására törekszik, amely bátorítja a nyílt kommunikációt, és támogatja a dolgozókat a szabályok esetleges megsértésének bejelentésében. Bármilyen jellegű megtorlás ellentétes a becsületességre és bizalomra épülő értékeinkkel, és egyszerűen nem toleráljuk.

Közösségünk

A P&G karrier és munkáltatói programja számos lehetőséget biztosít munkavállalóinak. A vállalat elkötelezett amellett, hogy nyitott, befogadó és támogató kultúrát építsen, ahol a nagyszerű munkát elismerik és jutalmazzák.Tudjuk, hogy a munkavállalási döntés egy faktora a munka maga, emellett fontos, hogy milyen vezetővel, milyen kollégákkal, és milyen légkörben zajlik a munkavégzés. Számunkra minden dolgozónk értékes. Mindenkit befogadunk. Mindenki csúcsteljesítményt nyújt. Folyamatosan igyekszünk felmérni minden befolyásoló tényezőt, igényt, hogy megteremtsük az ideális munkakörnyezetet. Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint munkavállalóink elkötelezettsége, hiszen számos kollégánk már több, mint 30 éve dolgozik a csömöri Budapest Gyárban.

Egyenlőség és Befogadás

A termékeinket nap mint nap használó emberek ugyanolyan sokszínűek, mint a világunk. Minél inkább figyelünk rájuk, annál jobban megérthetjük az igényeiket. Nem másról van szó, mint megfelelni az elvárásoknak.

Az elfogadás az, ahol még többet adunk. Arra bátorítjuk a dolgozóinkat, hogy minden nap legyenek önmaguk, legyenek egyediek, és hozzák ki a legtöbbet egymásból. Ha ugyanis minden képességet kihasználunk, és minden véleményt meghallgatunk, pozitív változások történhetnek. Elkötelezettek vagyunk az olyan kultúra kialakítása iránt, ahol mindenki egyenlőnek tekinti a másikat és teljesen kibontakoztathatja magát. Minden azon múlik, hogy a csapat minden tagja elkötelezze magát a küldetésünk mellett.

Tudjuk, hogy a változatosság milyen fontos a munkahelyen, ezért a csapatunkba keresett, felvett és ott megtartott személyek sokszínűek, hogy jobban megérthessük a világunkat és a fogyasztóinkat. A tehetség megtartásához pedig lehetőségeket teremtünk, toborzási, megtartási és személyiségfejlesztési tervekbe fektetünk egészen a felső vezetői szintig.

Számunkra mindenki értékes. Mindenkit befogadunk. Mindenki csúcsteljesítményt nyújt. Ezek vagyunk, ebben hiszünk, így működünk – minden nap.

Dolgozói események

Az összetartó csapatok elkötelezettsége, kimagasló teljesítménye a munka és szabadidős programok közti egyensúly eredménye. A Budapest Gyár évente számos programot nyújt dolgozóinak és családjának, ilyen például a Mikulás ünnepség, családi nyílt nap, különböző kreatív pályázatok, nyereményjátékok. Ezeken kívül dolgozóink és családtagjaik számos kedvezményes lehetőségeket vehetnek igénybe különböző partnercégeknél.

Társadalmi felelősségvállalás

A P&G cég filozófiájának fontos része a társadalmi felelősségvállalás. Vállalatunk mindig is igyekezett aktív kapcsolatot ápolni a körülötte található közösségekkel, valamint támogatni őket. Nagy hangsúlyt fektetünk a helyi közösségek életében való részvételre, hogy együtt éljünk és dolgozzunk. A P&G rendszeresen támogat adományokkal különböző helyi és országos szervezeteket, hogy ilyen módon is pozitív hatással legyünk a közvetlen környezetünkre. A COVID-19 járvány idején gyárunk termékadományokkal támogatta a helyi kórházat és szociális alapszolgáltatási központot. A gyártási folyamataink megtervezése során is elsődleges célunk a környezeti fenntarthatóság, ezért a gyártás teljes ciklusa alatt a minőség mellett szem előtt tartjuk a hulladékok teljeskörű újrahasznosítását is.

Díjak és Elismerések

  • Award name 1

  • Award name 2