Rólunk

Építs karriert

a világ #1 női higiénia márkáját előállító P&G gyárában

A P&G számára dolgozói és márkái jelentik sikerének titkát, illetve az a kultúra, amelyet alapértékeink határoznak meg. A vezetői képesség, tulajdonosi szemlélet, tisztesség, győzni akarás és a bizalom különös szerepet játszanak mindennapjainkban. Ezt az értékrendet keressük leendő kollégáinkban.

Kezd nálunk a karriered Gyártási csapatunk Márkáink és Termékeink  Budapest Gyárunk

Telephelyünk: P&G Budapest Gyár, Hyginett Kft. | 2141 Csömör, Határ út 3. |

Gyárunk dolgozói számára céges buszjáratokat és parkolási lehetőséget is biztosítunk! A támogatás pontos részletei a Juttatások oldalon található meg.

Kezd nálunk a karriered!

Kezd nálunk a karriered! Kihívásokkal teli, hosszútávú karrierlehetőséget biztosítunk egy dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben. Együttműködő, sokszínű és céltudatos csaptunkban kihozhatod magadból a legtöbbet. Már az első naptól kezdve továbbfejlesztheted nálunk technikai tudásod, problémamegoldó képességed, vezetői és együttműködési készséged.

Miért a Procter&Gamble-t válaszd?

Gyárunk dolgozóit nagyra értékeljük és szakértelmükbe fektetünk, a legkitűnőbb embereket alkalmazzuk és toborozzuk. Mindenki számára egyértelmű fizetési és előremeneteli rendszerünk van, szervezetünket belülről építjük, dolgozóinkat kizárólag a teljesítményértékelés és az üzleti eredményeinkre mért hatásuk figyelembevételével léptetjük elő és jutalmazzuk. Elhivatott és szenvedélyes emberekkel való munkavégzésed során folyamatos és változatos tréning lehetőségeket biztosítunk.

Képzési és fejlődési lehetőségek  |  Karrierút

Piacvezető márkáink, melyekben mindig megbízhatsz

Budapest határában, Csömörön található Budapest Gyár 1991 óta világszínvonalú technológiát képviselő automatizált gyártósorokkal üzemel. Jelenleg közel 900 főt foglalkoztatunk és a P&G legnagyobb női higiéniai termékeket előállító egységének minősülünk. Világszerte jól ismert Always® és Naturella® betétet, Discreet® tisztasági betétet és Tampax® tampont gyártunk, melyeket a magyarországi piacon kívül közel 40 piacra szállítunk.

Márkáink és Termékeink  |  Budapest Gyár

Kultúránk

A P&G-nél hiszünk az esélyegyelőségben és a sokszínűségben. Nem részesítünk megkülönböztetett bánásmódban senkit faji és vallási hovatartozás, nemi identitás, szexuális irányultság, kor, családi állapot vagy rokkantsági státusz alapján. Munkánk célja, hogy kiváló minőségű termékeinkkel egyszerűbbé és jobbá tegyük fogyasztóink életét. Mindezt úgy, hogy a hangsúly dolgozóink biztonságán van a gyártási folyamatok során.

Dolgozóink  |  Munkakörnyezet

Juttatásaink

A P&G folyamatosan törekszik arra, hogy dolgozói számára versenyképes juttatási csomagot biztosítson. Jelenleg több mint 20 juttatási elemet vehetnek igénybe dolgozóink, számos kedvezményt már az első naptól kezdődően is. Továbbá elhivattotak vagyunk azért, hogy dolgozóink egészségéért mindent megtegyünk.

Juttatási és Kompezációs csomag  |  Budapest Gyár területén adott lehetőségek

Díjak és Elismerések

  • Ranked #1 Company for Building Marketers into CEO

  • Top Companies for Executive Women and Working Dads

Technikusként egy olyan csapat tagja leszel, amely felelősséggel tartozik a termelés folyamatos működéséért, az üzleti célok teljesítéséért és a fogyasztók által a termékeinktől elvárt kiváló minőség megőrzéséért.

Being involved in making P&G products safe, reliable and exceptional in quality is an amazing feeling.

MEGAN

PLANT TECHNICIAN

  • Betöltötted min. a 18. életévet
  • Rendelkezel a pozícióhoz szükséges szakirányú végzettséggel és tapasztalattal.
  • Tudod vállalni a műszakos munkarendben való munkavégzést. Gyárunk hétfőtől vasárnapig 0-24-ben működik és technikusaink 5+2, 6+2 folyamatos 8,5 órás műszakban hétvégét is érintő 3 műszakos (de, du, éj) vagy 2 műszakos 12 órás (nappal, éjszaka) munkarendben dolgoznak. A fél órás étkezési szünet ledolgozandó. A műszakrendek évközben is változhatnak a termelési igények függvényében, ezért nem tudjuk biztosítani a választási lehetősége vagy  csak az egy fajta műszakba való beosztást.
  • A munkavégzés fizikailag egyesek számára megterhelő lehet, ezért szükséges, hogy olykor nehezebb súlyú alkatrészeket és alapanyagokat is meg tudj emelni. A munkavégzés során lépcsőket, létrákat és emelvényeket is kell majd használni, esetleg zárt, kisebb helyiségekben dolgozni, és hosszabb ideig egy helyben állni.

Lássuk a karrierlehetőségeket

Márkáink és Termékeink

A P&G legnagyobb női higiéniai termékeket előállító, 1991 óta működő, közel 900 főt foglalkoztató csömöri gyáregységében tisztasági-, vékony- és vastagbetétek, tamponok gyártása zajlik 7 különböző technológiával. Always, Naturella, Discreet, Tampax termékeinket a világ számos pontjára szállítjuk és célunk, hogy termékeink által emberek millióinak életére legyünk pozítiv hatással.

Always

Az Always betétek megjelenése 1983 valóban forradalmi volt a női higiéniás termékek piacán, beemelte a köztudatba a szárnyas betét fogalmát és nők milliónak tette könnyebbé az életét. A betétek sikerével lett az Always márka a P&G első igazi világmárkája. A terméket az évek, évtizedek során folyamatosan fejlesztettük és továbbra is fejlesztjük, hogy még jobb védelmet és még “észrevétlenebb” viselést tegyen lehetővé, a minősége kiváló legyen. Az Always betétek gyártása során használt anyagokat gondosan úgy válogattuk össze, hogy azok biztosítani tudják a mindennapi kényelmet és védelmet.

Magyarországon az első Always gyártósorok a jelenleg is használt technológiával 1999-2000 körül érkeztek. A csömöri Budapest Gyár egységünkben található gyártósorainkkal egy nap alatt több tíz millió betétet is képesek vagyunk legyártani, amit különböző csomagolási egységekbe csomagolva a világ minden tájára szállítunk.

Tampax

A márkát és a terméket 1931-ben találták fel és kezdték meg a szabadalmaztatását. A Procter&Gamble 1997-ben vásárolta meg és jelenleg több, mint 100 országban érhető el. Magyarországi Budapest Gyárunkban 2003 óta naponta több millió applikátoros tampont gyártunk, amellyel nők millióinak biztosítunk minden helyzetben diszkrét és higiénikus megoldást.

Budapest Gyár

A Procter&Gamble 1837-ben egy szappan- és gyertyakészítő családi vállalkozásként indult az Egyesült Államokban. Az azóta eltelt több, mint 184 év alatt a világ egyik legnagyobb és legsikeresebb fogyasztási cikkek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó nemzetközi nagyvállalatává fejlődött. Több, mint 180 országban vagyunk jelen és olyan neves márkák tartoznak hozzánk, mint például Ariel®, Gillette®, Pampers®, Old-Spice®, Always®, Jar®.

Budapest határában, Csömörön található Budapest gyáregységünk világszínvonalú technológiát képviselő automatizált gyártósorokkal üzemel, ahol mérnökeink és technikusaink dinamikus csapatként mindennap azon dolgoznak, hogy kiváló minőségű termékeinkkel jobbá tegyük fogyasztóink életét immáron 30 éve.

Innovatív technológia és munkakörnyezet

A Budapest Gyárban számos automatizált gyártósor található, amelyeken több típusú terméket állítunk elő nap, mint nap. A gyártási környezet nagyon szigorú standardokkal, előírásokkal működik, amelyeket minden munkafolyamat során követnünk kell. Ezzel biztosítva a tökéletes termékminőséget, fogyasztóink elégedettségét.

A P&G-nél a fejlesztés nem csupán a termékeink lehető legjobbá tételét jelenti, hanem az élet javítását is. Hiszünk abban, hogy megtalálhatóak azok az apró dolgok, amelyekkel az élet valóban jobbá tehető – most és a jövő generációi számára is.

Vállalatunk számára kiemelten fontos a fenntarthatóság és az ökológiai lábnyomunk csökkentése. A világ P&G gyárai közül a csömöri gyárunk volt az első, amely úgynevezett 'Zero waste' gyárként kezdett üzemelni. Büszkék vagyunk arra, hogy gyárunkból a mai napig nem kerül ki semmilyen hulladék lerakókba. A gyártás során keletkező selejtet és minden egyéb, nem veszélyes hulladékot feldolgozunk és újrahasznosítunk. Veszélyes hulladékainkat pedig oly módon semmisítjük meg, hogy az ne terhelje környezetünket. 'Zero waste' stratégiánk mellett pedig folyamatosan törekszünk arra, hogy egyre több termékünk csomagolására használjunk újrahasznosított anyagokat.

Meggyőződésünk, hogy a legjobb ötletek a tehetséges munkatársaink kreatív, innovatív gondolkodásából fakadnak. Arra ösztönözzük dolgozóinkat, hogy együttműködő, céltudatos csapatként új ötletekkel álljanak elő az előttünk álló kihívások kezelésére.

Nálunk a biztonság az első!

A P&G-nél a biztonság a legfontosabb - semmi olyat nem teszünk, ami balesethez vezethet. Azért, hogy mindannyian biztonságban legyünk úgy kell figyelnünk egymás munkájára, mint a családunkra. Olyan munkakultúrát alakítunk ki, ahol törődünk egymással és az építő jellegű visszajelzéseket adunk egymásnak. Így meg tudjuk előzni a baleseteket!

Különféle eljárásokat, eszközöket és előírásokat alkalmazunk, amelyek a gyárunkhoz és a technológiákhoz egyedileg vannak igazítva. Mindez garantálja, hogy mindenki biztonságosan végezhesse munkáját.