Pracownik produkcji

Twój zakres obowiązków

  • Obsługiwanie maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami, specyfikacją maszyn i zasadami BHP
  • Uczestnictwo w przeglądach okresowych
  • Dbanie o jakość wytwarzanych produktów
  • Uczestnictwo w spotkaniach, szkoleniach, a także zapoznawanie się z procedurami i materiałami produkcyjnymi w celu rozwijania swojej wiedzy na stanowisku

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne LUB doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym (wykształcenie zawodowe/ogólne)
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym obejmującym weekendy
  • Gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

To oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio w P&G
  • Pierwsza umowa o pracę na 2 lata, kolejna na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie rosnące wraz z doświadczeniem pracownika
  • Dodatek za pracę w systemie III-zmianowym IV-brygadowym w kwocie 550 PLN brutto miesięcznie
  • Dodatek nocny ok. 350 PLN brutto - uzależniony od ilości przepracowanych godzin nocnych w miesiącu
  • Grafik pracy ustalany na cały rok kalendarzowy z góry
  • Wsparcie przy relokacji
  • Comiesięczne dofinansowanie do kwoty 230 PLN do posiłków w stołówce firmowej
  • Dodatek wakacyjny oraz dofinansowanie wakacji dla dzieci
  • Medicover - prywatna opieka medyczna (dla członków rodziny, partnera/partnerki oraz seniorów) z opcją stomatologiczną; wizyty domowe
  • Ubezpieczenie na życie (składka ubezpieczenia podstawowego) finansowane przez firmę
  • Ubezpieczenie dla dzieci
  • Pracowniczy Program Emerytalny (składka podstawowa) opłacany przez firmę
  • Karta sportowa Multisport dofinansowana w 50% przez firmę
  • Bony świąteczne
  • Paczki świąteczne dla dzieci pracowników
  • Zapomogę losową dla pracowników w bardzo trudnej sytuacji
  • Sklepik pracowniczy z produktami P&G w preferencyjnych cenach
  • Dofinansowany masaż rehabilitacyjny
  • Kwartalne deputaty produktowe
  • Najwyższe normy bezpieczeństwa pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • Nielimitowane porady w kwestiach prawnych, finansowych, psychologicznych i zawodowych
  • Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikacje m.in. SEPy, język angielski, szkolenia techniczne
  • Bony w przypadku zatrudnienia poleconego kandydata
  • Bony w ramach programu jubileuszu pracy zawodowej
  • Stypendia dla najzdolniejszych dzieci pracowników fundowane przez firmę
  • Program oszczędnościowy - zyski z zakupu akcji P&G na giełdzie w Nowym Jorku
  • Bezpłatny parking dla pracowników

Wyślij swoje CV na adres e-mail:

rekrutacja.im@pg.com

lub klikając poniżej

Wyślij swoje CV

Profile Photo

not in mock up but should style P&G Gillette

not in mock up but should style rekrutacja

not in mock up but should style rekrutacja.im@pg.com

not in mock up but should stylenot in mock up Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.